01

Вогнестійкість

02

Зменшення ризику виникнення пожежі

03

Якість

04

Міцність

05

Надійність

06

Практичність

Компанія ZFB — сертифікований виробник протипожежних алюмінієвих дверей та перегородок різних класів вогнестійкості.

Ми пишаємось тим, що нам вдалось отримати сертифікати й компетенцію виготовляти для наших партнерів та клієнтів алюмінієві протипожежні конструкції. У сьогоднішніх реаліях двері та перегородки, що захищають від руйнівного впливу полум’я і токсичних продуктів горіння, а також забезпечують ефективну систему евакуації — це незамінні складові пасивної протипожежної системи як житлових, так і комерційних будівель. 

Протипожежні двері та перегородки від компанії ZFB виготовлені з високоміцних вогнестійких матеріалів та мають два класи вогнестійкості: El 30 та El 60. Їхня надійність та захисні властивості підтверджені Сертифікатами відповідності.

“Протипожежні дверні алюмінієві конструкції слід встановлювати там, де є шляхи евакуації, скажімо, на додаткових сходах, допоміжних виходах. Вони також обовʼязково мають бути у лікарнях, школах, закладах харчування. Це запорука надійного захисту — вас і ваших близьких від вогню, чадного газу та диму”.


Юрій Рубаха СЕО компанії ZFB
  • Перегородка (вікно) протипожежна засклена з алюмінієвого профілю Aluprof MB-78El, з класом вогнестійкості El 30
  • Двері протипожежні однополотні засклені до 90% площі полотна з алюмінієвого профілю Aluprof MB-78El, з класом вогнестійкості El 30
  • Двері протипожежні однополотні засклені до 90% площі полотна з алюмінієвого профілю Aluprof MB-78El, з класом вогнестійкості El 60
  • Перегородка (вікно) протипожежна засклена з алюмінієвого профілю Aluprof MB-78El, з класом вогнестійкості El 60
  • Двері протипожежні двополотні засклені до 90% площі полотна з алюмінієвого профілю Aluprof MB-78El, з класом вогнестійкості El 30
  • Двері протипожежні двополотні засклені до 90% площі полотна з алюмінієвого профілю Aluprof MB-78El, з класом вогнестійкості El 60

1. Вогнестійкість 30 та 60 хвилин. Сертифіковані протипожежні алюмінієві дверні конструкції захищають від відкритого вогню, чадного газу і диму до приїзду рятувальників.
2. Зменшення ризику виникнення пожежі. Вогнестійкі двері та перегородки блокують проникнення вогню до приміщення. Такі конструкції виконують із матеріалів, що не виділяють шкідливих речовин при нагріванні та не підтримують горіння, що зводить до мінімуму виникнення пожежі та сприяє збереженню майна. 
3. Якість. Протипожежні двері та перегородки виробляються з високоякісного протипожежного алюмінієвого профілю Aluprof MB-78El та відповідної сертифікованої фурнітури.
4. Міцність. Під час виготовлення використовуються матеріали найвищого гатунку, що робить конструкції несприятливими до деформацій і пошкоджень під впливом високих температур. 
5. Надійність фурнітури. Замки здатні витримувати відкритий вогонь та високі температури без заклинювання. 
6. Практичність. Протипожежні алюмінієві двері та перегородки можна встановлювати як всередині, так і зовні будівель. Вони не піддаються корозії, вирізняються пластичністю, міцністю та чудовою шумоізоляцією.